کلاسه؛ سیستم برندسازی معلم حرفه ای

کلاسه؛ سیستم برندسازی معلم حرفه ای

5٫0 rating based on 1,234 ratings

معرفی سیستم جامع کلاسه؛ سیستم برندسازی معلم حرفه ای

انقلابی عظیم در برندینگ معلمان

کلاسه و چرایی نیاز معلمان آینده به آن؟ در دنیای امروز برندسازی و شهرت و آوازه ی شما، بیشتر از رزومه‌ی کاریتان، تأثیرگذار است. منطقی ترین و ایده آل ترین راه پیشرفت برای شما، معرفی خودتان از طریق برند شخصی تان است.

با برندسازی شخصی، فرصت‌های حرفه‌ای بیشتری، برای افراد فراهم می گردد. این واقعیت، این روزها برای همگان، بارز و عیان شده است.

راه های برندینگ

شاید شما یک معلم مطرح و شناخته شده در یک کلانشهر یا شهری کوچک باشید. طبیعتاً مخاطبان شما یعنی دانش آموزانتان نیز، محدود به همان منطقه می شوند. این یعنی عملاً شما علیرغم همه توانمندی ها و تاثیرگذاری هایتان روی جامعه ی مخاطب( دانش آموز) فرصت طلایی تدریس برای کل مخاطبان تان در کشور را از دست خواهید داد.

 ولی اگر یک برند شخصی قدرتمند داشته باشید، فرصت ها، خودشان، شما و کسب و کارتان را پیدا خواهند کرد.

 طراحی اپلیکیشن های آموزشی برای معلمان و دانش آموزان، آینده ی بخش آموزشی کشور را متحول ساخته است که باعث توسعه و پیشرفت چشمگیر آن خواهد شد.

آیا آماده ی ورود طوفانی به عصر چهارم یا عصر مجازی هستید؟

بی شک سیستم اختصاصی وبسایت و اپلیکیشن کلاسه، با امکانات بینظیری که در اختیار معلمان نو اندیش و پیشتاز در عرصه ی تکنولوژی های برتر تدریس، قرار می دهد؛ در آینده ای بسیار نزدیک، جایگاه ویژه و منحصربفردی را در بین جامعه ی معلمین، مدرسین و اساتید حوزه ی آموزشی کشور کسب خواهد نمود.

قطعاً، بُرد از آنِ کسانی است که زودتر از سایر رقبا، سوار بر این موج تکنولوژی شده، و برای پیشرفت و هر چه بهتر دیده شدن خود و ماندگاری در عصر مجازی، از همین امروز، اقدام می کنند.

سیستم اختصاصی کلاسه (سیستم برندسازی معلم حرفه ای) چه مشکلی را حل می کند؟

مهمترین تمایز ما با بقیه، برندینگ ماست…

برای اولین بار در ایران، سیستم اختصاصی کلاسه، یک اپلیکیشن منحصربفرد و وبسایت کاملاً حرفه ای و اختصاصی با نام و لوگوی شما ارائه می کند.

نقاط قوت و ضعف محصول ما در چیست؟

نقاط ضعف و قوت سیستم کلاسه
نقاط ضعف و قوت سیستم کلاسه؛ سیستم برندسازی معلم حرفه ای

سیستم کلاسه چه خدماتی به شما ارائه می دهد؟

آنچه که ما در کلاسه، به مخاطبین خود (مدرسین، معلم ها، منتور ها و اساتید ) ارائه میدهیم:

🔹 یک سیستم اختصاصی (سامانه جامع) در قالب یک اپلیکیشن (اندروید و وب اپ آیفون) با نام و لوگوی خودشان.
🔹 یک وبسایت خبری (بلاگ خبری) و رابط های شبکه های اجتماعی، بهمراه پنل های مشاوره و آموزش. (این بخش، در تمایز مخاطب در تبلیغات و برندینگ شما، نسبت به بقیه، بسیار موثر است)

معرفی بخشی از ماژول های ارائه شده در سیستم کلاسه در یک نگاه:
ماژول کلاسه

Avatar
زهرا خوش کلام وب‌سایت
زهرا خوش کلام هستم...کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر، گرایش نرم افزار... عاشق کارای تحقیقاتی و تولید محتوام... به حوزه ی بازاریابی علاقه مندم... مسئول تولید محتوای تیم کلاسه م... سرسختانه واسه ی هدفام میجنگم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *